Piękno Portugali na wyciągnięcie ręki- tanie loty Lizbona

2019-05-15

Portugalia, zresztą wraz z Hiszpanią, już od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory niesłusznie uważana była za stosunkowo drogi kraj dla turystów, szczególnie tych z Polski, jednak tanie loty Lizbona przekonują wiele osób do wypróbowania oferty tego małego, ale bardzo słonecznego i przyjaznego państwa.


Tanie loty Lizbona https://www.clickandgo.pl/destinations/city-breaks/lisbon są tym bardziej zachęcające, gdyż Portugalia to nie tylko część kontynentalna, ale także wiele wysp, a najwygodniejsze i najbardziej ekonomiczne sposoby dostania się na nie to wyczarterowanie lotu ze stolicy. Tanie loty Lizbona-Azory, czy też tanie loty Lizbona –Madera to nic nadzwyczajnego, a z całą pewnością zadziwią każdego, kto szukał lotów bezpośrednich z Polski do takich miejsc jak Porto, Madera czy któraś wyspa na Azorach.


Znalezienie przewoźnika, nawet lokalnego, który regularnie obsługuje linie krajową i oferuje tanie loty Lizbona- Porto, Madera czy Azory nie jest trudne. Dlatego też udając się na urlop nie bezpośrednio do części kontynentalnej Portugali, warto przynajmniej rozważyć opcję lotu z przesiadką. Jest to tym bardziej atrakcyjne, iż loty z polskich lotnisk do stolicy Portugali obsługują tani przewoźnicy. Jednocześnie znalezienie ich linii na wysypy turystyczne Portugali jest bardzo trudne, przy lotach bezpośrednich jesteśmy skazani w większości na duże koncerny.


Najtańsze loty do stolicy Portugali obsługują lotniska Modlin oraz im. Chopina w Warszawie. To taka podstawa dla wszystkich, którzy orientują się w specyfice lotniskowej, że stolice zawsze mają dobre i tanie połączenia, ale tanie loty Lizbona Warszawa to pewne novum, gdyż Lizbona, jako cel turystyczny z zasady jest dość drogi. Najtańsze kursy obsługuje Wizz air, gdzie jeśli zarezerwujemy je odpowiednio wcześniej możemy polecieć już za 595 zł w obie strony. Drugie tanie loty Lizbona, obsługuje Rayanair, który oferuje przeloty z Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Kursy bezpośrednie trwają nieco ponad 4 godziny i są dość częste, gdyż większość przewoźników obsługuje je 7 dni w tygodniu.


Tanie loty Lizbona- Kraków, tanie loty Lizbona –Wrocław oraz tanie loty Lizbona –Katowice w konkurencyjnych cenach obsługują także linie Norwegian Air Shuttle oraz TAP Portugal. Do stolicy Portugali lata także nasz krajowy przewoźnik LOT, ale on uznawany jest za stosunkowo drogie rozwiązanie. jeśli jednak odpowiednio wcześniej zaczniemy myśleć nad rezerwacją biletu, może okazać się, iż skorzystamy z jednej z bardzo kuszących akcji promocyjnych LOT-u.


W momencie gdy nie przeszkadza nam liczba przesiadek, otworem stoją przed nami tanie bilety lotnicze Berlin-Lizbona. Lotnisko w Stolicy Niemiec obsługuje Easyjet, który nie kursuje z Polski do Lizbony, a ma wiele, bardzo ciekawych cenowo i często niemożliwych do osiągnięcia dla konkurencji, stawek na loty do Portugalii. Tanie loty robią Lizbona stolicą europejskiego ruchu turystycznego i miejscem przeładunkowym dla sporych mas turystów.


Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018