Wybór micro casque sans fil dla call center

2019-06-05

Konsultanci biur call center wykonują bardzo trudną pracę. Przez kilka godzin każdego dnia muszą prowadzić rozmowy telefoniczne z klientami tłumacząc, zachęcając lub przyjmując zamówienia lub reklamacje. Wykonując taką prace, konsultanci powinni być wyposażeni w sprzęt najwyższej jakości: słuchawki lekki, dobrze wygłuszające i wykorzystujące technologię redukcji hałasu - micro casque sans fil to tylko jeden z przykładów produktów spełniających najwyższe oczekiwania klientów biznesowych.


Nowa seria słuchawek Axtel


Nowa seria słuchawek od firmy Axtel do której zalicza się micro casque sans fil nazwana jest serią Prime X3. Co ją wyróżnia? Jeżeli chodzi o serię Prime https://www.axtelheadsets.com/fr/micro-casques/sans-fil zapewnia ona sprzęt doskonały do pomieszczeń głośnych. Ochrona słuchu w tych słuchawkach zapewniona jest do 105 dB, a waga słuchawek jest bardzo niska: 59g/79g. Odporność na temperatury w granicach od -20 do +70 stopni Celsjusza. Impedancja mikrofonu wynosi 2,2. Słuchawki posiadają złącze QD. Słuchawki z nowej serii są jednymi z najlepszych słuchawek na rynku przeznaczonych do biznesu.


Technologia ochrony słuchu – znana jako Acoustic Protection. Wszystkie słuchawki tego producenta wyposażone są w tę technologię, niwelując wszystkie szkodliwe dla ludzkiego ucha dźwięki. Dzięki temu słuchawki są w pełni bezpieczne.


Dźwięk HD – poszerzone pasmo dźwięku, a dokładniej poszerzone pasmo przenoszenia dźwięku. Ta funkcja umożliwia słyszenie głosu krystalicznie czystego.


Redukcja szumów NC – aby redukcja szumów mogła być faktem, wykorzystuje się bardzo zaawansowane technologie. Specjalne filtry zapewniają eliminacje hałasów dobiegających z otoczenia. Dzięki temu rozwiązaniu, osoba rozmawiająca np. z konsultantem, nie słyszy szumów, które dobiegają z jego otoczenia.


Złącze QD – stosowane jest we wszystkich modelach słuchawek QD, dzięki czemu każde słuchawki tego producenta można podłączyć zarówno do telefonów stacjonarnych, jak i do telefonów komórkowych i komputerów.


To tylko niektóre z najczęściej wymienianych cech. Jest ich oczywiście znacznie więcej. To dlatego producenci na całym świecie doceniają te słuchawki, wyposażając w nie swoje biura.


Micro casque sans fil Prime


Seria Prime, zwłaszcza micro casque sans fil, to narzędzia dla profesjonalistów. Oprócz wyżej wymienionych cech, charakteryzują się tez kompatybilnością z większością urządzeń innych producentów, zaawansowana redukcją szumów w mikrofonie i nowoczesnym wyglądem. Słuchawki można stosować na jedno lub na dwoje uszu. Praca nad tymi słuchawkami trwała długo i opiera się na wieloletnich badaniach. Ale wszystko to poskutkowało powstaniem linii słuchawek niemal idealnych, słuchawek, które nadają się do najbardziej wymagających biur, zapewniając doskonałe działanie!


Mobilność jednym z najważniejszych atutów


Axtel oferując écouteur téléphone zapewnia absolutna mobilność. Przede wszystkim słuchawki mają zasięg do 200 metrów, dzięki czemu każdy rozmówca może swobodnie poruszać się po całym biurze. Przerywanie komunikacji, kiedy trzeba przenieść się do innego pokoju lub przeszukać dokumenty? Teraz to zupełnie niepotrzebne! Dodatkowo, słuchawki Axtel będą sprawnie działać do 10 godzin- przez ten czas nie trzeba martwić się o ich ładowanie. Oczywiście nie bez znaczenia są intuicyjne


W biurach call center często wykorzystuje się najlepszy sprzęt. Jest to konieczne, aby wszystkie zamierzone cele zostały przez firmę osiągnięte. Dobra sprzedaż przez telefon zawsze opiera się przede wszystkim na doskonałym zrozumieniu. Wysokiej jakości sprzęt to gwarantuje! Axtel to firma, której można zaufać. Jesteś zainteresowany zakupem słuchawek? Skontaktuj się z firmą! Z całą pewnością innowacyjne słuchawki Axtel świetnie wpasują się w trudne środowisko Call Center.  

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018